معرفی نرم افزار ESET Mobile Security

نرم افزار ESET Mobile Security

ویژگی های جدید

ارتقاء ماژول حفاظت پیشگیرانه (گارد) و ماژول ضد هرزنامه و افزودن ماژول ضد سرقت به محصول ESET Mobile Security. قابلیت نصب نرم افزار آنتی ویروس بر روی گوشی های مجهز به سیستم عاملهای Windows Mobile، Android OS و Symbian از مهمنرین ویژگی های ارائه شده در این محصول می باشد.

تجربه ای جدید و تازه

گرافیک زیبا به همراه صفحات رابط کاربری با طراحی سفارشی جهت موضوعات و گزارشات مختلف با دسترسی ساده سبب افزایش کارایی کاربران شده و تجربه ای جدید را برای استفاده از نرم افزارهای امنیتی بر روی گوشی های تلفن همراه به ارمغان می آورد.

سبک و قدرتمند

طراحی اختصاصی نرم افزار ESET Mobile Security جهت کار بر روی گوشی های تلفن همراه موجب می گردد تا این محصول با استفاده از کمترین منابع سیستمی، بالاترین ضریب امنیتی را بدون افت سرعت در دستگاه های تلفن همراه ارائه نماید.

Protection from Threats

Protection from Threats: اسکن کلیه برنامه ها، فایلها، پوشه ها، حافظه های جانبی و کارتهای حافظه (SD Memory) به صورت پیوسته جهت جلوگیری از ورود و خرابکاری فایلها و پروسس های آلوده.

SMS/MMS Antispam

SMS/MMS Antispam: امکان تعریف لیستهای سیاه و سفید از تماسها به منظور کنترل ترافیک پیامهای کوتاه و بلوکه کردن پیامهای کوتاه متنی و چند رسانه از شماره های ناشناس.

Call Intercept

Call Intercept: قابلیت مسدود کردن شماره های موردنظر به صورت دو طرفه مخصوص والدین جهت نظارت و کنترل دستگاههای تلفن همراه فرزندان و کاهش هزینه های قبوض تلفن همراه آنها.

Security Audit

Security Audit: اطلاع رسانی کامل به کاربر در خصوص اطلاعات گوشی تلفن همراه از قبیل میزان شارژ باقی مانده باطری، وضعیت برنامه های در حال اجرا، میران فضای خالی حافظه دستگاه، فعال یا غیر فعال بودن بلوتوث و …

ESET Mobile Security
نام محصولمدت اعتبار (ماه)تک کاربرهدو کاربرهسه کاربره
ESET Mobile Security۱۲۲۱۰۰۰۳۱۰۰۰۴۲۰۰۰
ESET Mobile Security۲۴۳۶۰۰۰۵۳۰۰۰۷۲۰۰۰
ESET Mobile Security۳۶۶۵۰۰۰۹۸۰۰۰۱۳۰۰۰۰

وقتی شخصی سعی در استفاده از گوشی مفقود شده را داشت چه باید کرد؟

همیشه فهرستی از سیم کارت های مورد تایید خود در نرم افزار ضد ویروس را ایجاد نمایید تا در صورت قرار گیری یک سیم کارت غیر معتبر درون گوشی، دستگاه به صورت خودکار اطلاعات آن را به شماره های تعریف شده و یا دوستانتان ارسال نماید. با استفاده از اطلاعات مذکور می توان صاحب سیم کارت موردنظر را ردیابی کرده و محل گوشی را شناسایی کنید.

وقتی گوشی گم شد یا به سرقت رفت چه باید کرد؟

ابتدا تلاش کنید با استفاده از قفل از راه دور اقدام به قفل گذاری بر روی دستگاه تلفن همراه خود نمایید. سپس با استفاده از قابلیت موقعیت یابی سعی در یافتن محل گوشی تلفن همراه خود بر روی نقشه کنید و نهایتا اگر احساس می کنید که اطلاعات گوشی ممکن است در دسترس دیگران قرار گیرد با ارسال یک پیام کوتاه کلیه اطلاعات ذخیره شده اعم از فایلها، پوشه ها، دفترچه تلفن و پیامهای کوتاه متنی و چند رسانه ای را حذف نمایید.

خرید لایسنس ۱ کاربره
خرید لایسنس ۲ کاربره
خرید لایسنس ۳ کاربره
توسط | ۱۳۹۶-۶-۱۶ ۰۷:۵۷:۵۴ +۰۴:۳۰ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶|مقالات|بدون دیدگاه