معرفی نرم افزار ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

ارتقا سطح امنیتی

با استفاده از نسل جدید نرم افزار ESET NOD32 Antivirus رایانه شما در حین انجام فرآیندهایی از قبیل گشت و گذار در وب یا شبکه، دانلود فایل، بازی کردن و یا انتقال اطلاعات با بالاترین سطح امنیتی مورد حفاظت قرار می گیرد.

امنیت در نهایت آرامش

نرم افزار ESET NOD32 Antivirus با بهره گیری از لایه های مختلف شناسایی و استفاده از تکنولوژی ابری منحصر به فرد مانع از دسترسی مجرمان فضای سایبری به اطلاعات شخصی کاربر شده و با بلوکه نمودن کلیه تهدیدات احتمالی مانع از ورود آنها و آلودگی رایانه می گردد.

رابط گرافیکی جدید

اگر شما از تنظیمات زیاد و شلوغ آنتی ویروس ها خسته شده اید نرم افزار ESET NOD32 Antivirus بهترین انتخاب برای شماست. طراحی زیبا، ارائه تنظیمات پیشرفته با دسترسی آسان و ارائه گزارشات و رویدادهای امنیتی مهم رایانه موجب افزایش بهره وری و صرفه جویی در وقت کاربر خواهد شد.

Enhanced Media Control

ESET Live Grid: اسکنر ابری جدیدترین تکنولوژی ارائه توسط شرکت ESET بوده و بصورت یک گارد امنیتی قدرتمند کلیه تهدیدات امنیتی موجود در فضای اینترنت را شناسایی نموده و از آلوده شدن رایانه کاربر جلوگیری به عمل می آورد.

Enhanced Media Control

Enhanced Media Control: اسکن خودکار کلیه حافظه های فلش، کارتهای حافظه، و دیسکهای نوری و قابلیت مسدود کردن آنها با توجه به کارخانه سازنده، ظرفیت و سایر خصوصیات.

Gamer Mode

Gamer Mode: قابلیت به تعویق انداختن فعالیتهای نرم افزار از قبیل پنجره های هشدار، به روز رسانی و … به منظور صرفه جویی در منابع سیستم در هنگام نیاز کاربر به تمرکز و استفاده از حالت تمام صفحه مانند انجام بازی.

Energy Saving Mode

Energy Saving Mode: شناسایی خودکار میزان شارژ باقی مانده باطری رایانه های همراه و به تعویق انداختن وظایف تعریف شده (Scheduled) و یا دریافت فایل های به روز رسانی حجیم در صورت کمبود شارژ باطری.

Advanced HIPS

Advanced HIPS Functionality: زیر نظر گرفتن رفتار های سیستم از قبیل رجیستری های سیستم عامل، فرآیندهای در حال اجرا، برنامه های اجرا شده و … به منظور افزایش ضریب امنیتی رایانه.

Smart Detection

Smart Detection: شناسایی هوشمند و حفاظت از رایانه در مقابل بدافزارهای مخرب ناشناخته توسط تکنولوژی پیشرفته هوش مصنوعی.

ESET NOD32 Antivirus
نام محصولمدت اعتبار (ماه)تک کاربرهدو کاربرهسه کاربره
ESET NOD32 Antivirus۱۲۴۶۰۰۰۷۲۰۰۰۹۷۰۰۰
ESET NOD32 Antivirus۲۴۷۴۰۰۰۱۰۴۰۰۰۱۳۳۰۰۰
ESET NOD32 Antivirus۳۶۱۲۲۰۰۰۱۷۰۰۰۰۲۱۹۰۰۰

unilicenseیک پروانه بهره برداری برای چندین سیستم عامل

سیستم منحصر به فرد Unilicense به شما اجازه می دهد تا با خرید فقط یک پروانه بهره برداری کلیه سیستم عاملهای موجود روی یک رایانه از قبیل ویندوز، مک و لینوکس را بدون صرف هزینه اضافی حفاظت نمایید.

vblogoجایزه Virus Bulletin

نرم افزارهای امنیتی شرکت ESET با کسب بیشترین تعداد جوایز VB100% در آزمونهای مرکز مستقل و مقایسه کننده نرم افزارهای آنتی ویروس و عدم خطا در شناسایی حتی یک مورد از ویروسهای In-the-Wild عنوان برترین و کارآمدترین نرم افزار آنتی ویروس و سازگار با کلیه سیستم عاملها را به خود اختصاص داده است.

avclogoجایزه AV-Comparatives

شرکت ESET موفق به دریافت بیشترین تعداد نشان +Advanced در آزمونهای حفاظت پیشگیرانه مرکز مستقل و مقایسه کننده نرم افزارهای آنتی ویروس AV-Comparatives گردیده است.

خرید لایسنس ۱ کاربره
خرید لایسنس ۲ کاربره
خرید لایسنس ۳ کاربره
توسط | ۱۳۹۶-۶-۱۶ ۰۸:۳۱:۱۵ +۰۴:۳۰ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶|مقالات|بدون دیدگاه