معرفی نرم افزار ESET Smart Security

ESET Smart Security

بسته کامل امنیتی

نرم افزار ESET Smart Security با بهره گیری از لایه های حفاظتی متعدد و تکیه بر هوش مصنوعی قدرتمند خود و با ترکیبی از ماژولهای Antispam، AntiSpyware، Antivirus و Firewall امنیت کاملی را برای رایانه فراهم می نماید.

نسل بعدی امنیت

نسل جدید نرم افزارهای امنیتی شرکت ESET با ارائه طیف وسیعی از امکانات، تنظیمات پیشرفته، اسکنر انعطاف پذیر و قابلیتهای متعدد دیگر سد دفاعی مستحکمی را در مقابل انواع تهدیدات خصوصا در فضای وب برای رایانه ایجاد می نماید.

حفاظت جامع و تمام عیار

نرم افزارهای امنیتی شرکت ESET با کمترین استفاده از منابع سیستم و ارائه بالاترین سطح امنیت کارایی فوق العاده خود را در حفاظت از رایانه ها در مقابل کلیه بدافزارها، کدهای مخرب و… به اثبات رسانده است.

Parental Control

Parental Control: ارائه ماژول کنترل والدین جهت کنترل و نظارت بر عملکرد افراد خانواده در محیط وب با قابلیت دسته بندی سایتهای مجاز و غیر مجاز.

Enhanced Media Control

Enhanced Media Control: اسکن خودکار کلیه حافظه های فلش، کارتهای حافظه، و دیسکهای نوری و قابلیت مسدود کردن آنها با توجه به کارخانه سازنده، ظرفیت و سایر خصوصیات.

Gamer Mode

Gamer Mode: قابلیت به تعویق انداختن فعالیتهای نرم افزار از قبیل پنجره های هشدار، به روز رسانی و … به منظور صرفه جویی در منابع سیستم در هنگام نیاز کاربر به تمرکز و استفاده از حالت تمام صفحه مانند انجام بازی.

Optimized Startup Procedure

Optimized Startup Procedure: عدم ایجاد وقفه در حین لود شدن اولیه سیستم عامل جهت به روز رسانی مخزن ویروس موجب می گردد تا کاربر فورا پس از لود شدن سیستم عامل قادر به کار با رایانه گردد.

Smart Detection

Smart Detection: شناسایی هوشمند و حفاظت از رایانه در مقابل بدافزارهای مخرب ناشناخته توسط تکنولوژی پیشرفته هوش مصنوعی.

Advanced HIPS

Advanced HIPS Functionality: زیر نظر گرفتن رفتار های سیستم از قبیل رجیستری های سیستم عامل، فرآیندهای در حال اجرا، برنامه های اجرا شده و … به منظور افزایش ضریب امنیتی رایانه.

Intelligent Firewall

Intelligent Firewall: استفاده از دیواره آتش قدرتمند و پیشرفته به منظور جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز به اطلاعت شخصی کاربر و سوء استفاده از آنها.

Improved Antispam

Improved Antispam: بهره گیری از ماژول ضد هرزنامه جهت فیلترینگ ایمیلها و جلوگیری از دریافت هرزنامه ها و ایمیلهای آلوده با قابلیت تعریف لیستهای سیاه و سفید.

ESET Smart Security
نام محصولمدت اعتبار (ماه)تک کاربرهدو کاربرهسه کاربره
ESET Smart Security۱۲۷۷۰۰۰۱۱۷۰۰۰۱۵۷۰۰۰
ESET Smart Security۲۴۱۱۵۰۰۰۱۶۵۰۰۰۲۱۵۰۰۰
ESET Smart Security۳۶۱۹۸۰۰۰۲۵۷۰۰۰۳۱۷۰۰۰

unilicenseیک پروانه بهره برداری برای چندین سیستم عامل

سیستم منحصر به فرد Unilicense به شما اجازه می دهد تا با خرید فقط یک پروانه بهره برداری کلیه سیستم عاملهای موجود روی یک رایانه از قبیل ویندوز، مک و لینوکس را بدون صرف هزینه اضافی حفاظت نمایید.

vblogoجایزه Virus Bulletin

نرم افزارهای امنیتی شرکت ESET با کسب بیشترین تعداد جوایز VB100% در آزمونهای مرکز مستقل و مقایسه کننده نرم افزارهای آنتی ویروس و عدم خطا در شناسایی حتی یک مورد از ویروسهای In-the-Wild عنوان برترین و کارآمدترین نرم افزار آنتی ویروس و سازگار با کلیه سیستم عاملها را به خود اختصاص داده است.

avclogoجایزه AV-Comparatives

شرکت ESET موفق به دریافت بیشترین تعداد نشان +Advanced در آزمونهای حفاظت پیشگیرانه مرکز مستقل و مقایسه کننده نرم افزارهای آنتی ویروس AV-Comparatives گردیده است.

خرید لایسنس ۱ کاربره
خرید لایسنس ۲ کاربره
خرید لایسنس ۳ کاربره
توسط | ۱۳۹۶-۶-۱۶ ۰۸:۳۲:۲۳ +۰۴:۳۰ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶|مقالات|بدون دیدگاه