استفاده از افزونه وردپرس گفتگوی زنده در سایت های دیگر

آموزش تنظیمات افزونه وردپرس گفتگوی زنده

افزونه وردپرس گفتگوی زنده

همانطور که قبلا در توضیحات افزونه وردپرس گفتگوی زنده بیان شد، یکی از قابلیت های آن توانایی استفاده در سایت های دیگر و حتی صفحات HTML استاتیک است. چنانچه تمایل دارید تا پنجره چت افزونه گفتگوی زنده را در سایر سایت های خود نمایش دهید، به راحتی می توانید این کار را مطابق آموزش زیر اجرایی کنید. به این ترتیب قادر خواهید بود تا پنجره چت را در اسکریپت هایی نظیر WHMCS یا حتی صفحات ساده HTML که محتوای آنها کاملاً استاتیک است نیز به کار گیرید.

پس از نصب و فعالسازی افزونه در وبسایت وردپرسی خود می توانید با استفاده از کدهای زیر، پنجره چت افزونه را در هر صفحه و یا سایت دیگری به نمایش در آورید.

فقط توجه داشته باشید که عبارت example.com را با نام دامنه خود تعویض کنید.

اگر از کاربران اسکریپت WHMCS هستید و قصد دارید که قطعه کد فوق را داخل کدهای قالب WHMCS خود به کار گیرید، می بایست از تگ literal قبل و بعد از کدهای بالا استفاده کنید. این مساله برای کلیه سایت ها یا اسکریپت هایی که فایلهای قالب آنها بر اساس Smarty نوشته شده است (مشابه WHMCS)، صادق می باشد.

چنانچه هنوز این افزونه کاربردی را خریداری نکرده اید، به شما توصیه می کنیم که هر چه سریعتر از برگه توضیحات آن دیدن کنید تا با قابلیت های جالب افزونه وردپرس گفتگوی زنده آشنا شوید.

افزونه وردپرس گفتگوی زنده

سوالات و مشکلات خود را می توانید از طریق پرتال مشتریان گروه برنامه نویسی چیا، مطرح نمایید.

این آموزش به صورت اختصاصی توسط گروه برنامه نویسی چیا آماده شده است.

توسط | ۱۳۹۶-۶-۲۴ ۱۳:۱۴:۴۳ +۰۴:۳۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶|آموزش|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

رضا قلعه خانی، دانشجوی دکترای شیمی کاربردی و بنیانگذار گروه برنامه نویسی چیا هستم. مدلسازی و شبیه سازی کامپیوتری همراه با توسعه و طراحی وب از علاقمندیهای من هستند. سرگرمیهای من شامل مطالعه کتابهای برنامه نویسی و تماشای فیلم و سریال می باشند.

درج دیدگاه