محصولات امنیتی ESET ۱۳۹۶-۵-۱۹ ۱۱:۴۶:۵۱ +۰۴:۳۰

محصولات امنیتی ESET

ESET Mobile Security

ESET Mobile Security

ESET Smart Security

ESET Smart Security

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

جدیدترین فناوری ها:

تحقیق، توسعه و ارائه جدیدترین تکنولوژی ها و نوآوری ها در مبحث امنیت اطلاعات، پایه و اساس و رکن اصلی در شرکت ESET می باشد. در طی بیست سال اخیر کارشناسان و طراحان این شرکت سعی در ارائه تکنولوژی ها و نوآوریهای جدید و بی نظیر به منظور تولید محصولاتی سبک، سریع و در عین حال قدرتمند بوده اند تا محصول نهایی تولید شده قادر به شناسایی کلیه تهدیدات امنیتی در فضای سایبری گردد.

هوش مصنوعی قدرتمند:

شرکت ESET در ده ها نقطه در سراسر دنیا ایستگاه هایی را به منظور بررسی، مانیتورینگ و پالایش فایلهای مشکوک ارسالی توسط هوش مصنوعی نرم افزارهای امنیتی خود ایجاد نموده است. این مراکز با در اختیار داشتن زبده ترین کارشناسان امنیتی و بطور ۲۴ ساعته فایلهای مذکور را از نظر الگوهای ویروسی، رفتار شناسی و سایر پارامترها تجزیه و تحلیل نموده و در صورت تایید آلودگی آنها در کمترین زمان ممکن اقدام به افزودن آن به مخزن ویروس نرم افزار و به روز رسانی آن می نمایند.

آزمونها و مقایسه ها:

شرکت ESET در آزمونهای مختلفی به منظور رقابت با سایر نرم افزارهای امنیتی شرکت می نماید. در این آزمونها پارامترهای مختلفی از قیبل سرعت اسکن، حافظه مصرفی، نرخ شناسایی کدهای مخرب، خطاهای تشخیصی، سرعت انتقال داده ها و …. مورد ارزیابی قرار می گیرد و می تواند به عنوان مرجعی جهت تصمیم گیری مدیران شبکه به منظور انتخاب نرم افزار آنتی ویروس مناسب مورد استفاده قرار بگیرد.

خودتان مقایسه کنید:

شما می توانید با بررسی آمارها، نمودارها و گرافهای مربوط به نحوه عملکرد نرم افزارهای امنیتی در مواجهه با انواع تهدیدات امنیتی از میزان توانایی نرم افزارهای مذکور در شناسایی کدهای مخرب و میزان استفاده آنها از منابع سیستمی و شبکه ای مطلع گردید.

جوایز و نشان ها:

محصولات امنیتی شرکت ESET در طی ۲۰ سال اخیر با کسب بیشترین جوایز و نشانها از سازمانهای مقایسه کننده نرم افزارهای آنتی ویروس، عنوان برترین نرم افزار امنیتی را از آن خود نموده است.

نام محصولمدت اعتبار (ماه)تک کاربرهدو کاربرهسه کاربره
ESET NOD32 Antivirus۱۲۴۶۰۰۰۷۲۰۰۰۹۷۰۰۰
ESET NOD32 Antivirus۲۴۷۴۰۰۰۱۰۴۰۰۰۱۳۳۰۰۰
ESET NOD32 Antivirus۳۶۱۲۲۰۰۰۱۷۰۰۰۰۲۱۹۰۰۰
ESET Smart Security۱۲۷۷۰۰۰۱۱۷۰۰۰۱۵۷۰۰۰
ESET Smart Security۲۴۱۱۵۰۰۰۱۶۵۰۰۰۲۱۵۰۰۰
ESET Smart Security۳۶۱۹۸۰۰۰۲۵۷۰۰۰۳۱۷۰۰۰
ESET Mobile Security۱۲۲۱۰۰۰۳۱۰۰۰۴۲۰۰۰
ESET Mobile Security۲۴۳۶۰۰۰۵۳۰۰۰۷۲۰۰۰
ESET Mobile Security۳۶۶۵۰۰۰۹۸۰۰۰۱۳۰۰۰۰
خریدسفارش آنلاینسفارش آنلاینسفارش آنلاین

جهت آشنایی با انواع محصولات امنیتی شرکت ESET و نیز ویژگی های هر کدام، به بخش معرفی محصول مراجعه کنید.