خدمات فضای میزبانی وبسایت

هاست لینوکس با کنترل پنل محبوب cPanel از دیتاسنتر هتزنر آلمان

خدمات فضای میزبانی وبسایت۱۳۹۷-۱۱-۴ ۲۰:۱۱:۴۱ +۰۳:۳۰

بک آپ ۳ مرحله‌ای
نگهداری داده‌ها در سرور مجزا

تکنولوژی‌های گرانقیمت
cPanel – LiteSpeed

استفاده از تکنولوژی
Raid10-SSD/SAS

بهره‌مندی از قدرت
دیتاسنترهای معتبر دنیا

گروه برنامه‌نویسی چیا، با ارائه تنوع گسترده‌ای از پکیج‌های میزبانی وب، نیازهای انواع مشتریان اعم از وبسایت‌های کوچک و شخصی تا وبسایت‌های تجاری و سازمانی را در نظر گرفته و می‌کوشد تا رضایتمندی حداکثری مشتریان خود را جلب نماید.
هاست لینوکس آلمان با کنترل پنل cPanel مناسب تمامی وبسایت‌های مبتنی بر زبان برنامه‌نویسی PHP است. این هاست به صورت کامل از نرم‌افزارهای مدیریت محتوای محبوب مانند وردپرس و جوملا پشتیبانی می‌کند. خدمات فضای میزبانی وب گروه برنامه‌نویسی چیا برای انواع سایت‌های شرکتی، شخصی، سازمانی، فروشگاهی و پربازدید مناسب هستند. با خرید هاست لینوکس می‌توانید از مزایایی همچون پشتیبانی ۲۴ ساعته، استفاده از RAID10، امنیت فوق‌العاده و … بهره‌مند شوید.

  • کلیه قیمت‌های زیر بر حسب تومان می‌باشد.
  • خریدهای ۶ و ۱۲ ماهه از تخفیف برخوردار هستند.
ویژگی‌هاPlan-APlan-BPlan-CPlan-DPlan-E
فضا (مگابایت)۵۰۰۱۰۰۰۲۰۰۰۳۰۰۰۵۰۰۰
پهنای باند (گیگابایت)۲۵۵۰۱۰۰۱۵۰۲۵۰
پست الکترونیکنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
تعداد اکانت FTPنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
تعداد دیتابیسنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
تعداد زیر دامنهنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
دامنه اضافی (Addon Domain)۰۱۲۳۵
دامنه پارک شده (Park Domain)۰۱۲۳۵
گارانتی آپتایم٪۹۹/۹٪۹۹/۹٪۹۹/۹٪۹۹/۹٪۹۹/۹
گواهی SSLرایگانرایگانرایگانرایگانرایگان
انتقال سایترایگانرایگانرایگانرایگانرایگان
نصب خودکار برنامهرایگانرایگانرایگانرایگانرایگان
وب سرورLiteSpeedLiteSpeedLiteSpeedLiteSpeedLiteSpeed
کنترل پنلcPanelcPanelcPanelcPanelcPanel
قیمت ۱ ماهه۴,۵۰۰۸,۰۰۰۱۵,۰۰۰۲۲,۰۰۰۳۶,۰۰۰
قیمت ۳ ماهه۱۳,۵۰۰۲۴,۰۰۰۴۵,۰۰۰۶۶,۰۰۰۱۰۸,۰۰۰
قیمت ۶ ماهه۲۲,۵۰۰۴۰,۰۰۰۷۵,۰۰۰۱۱۰,۰۰۰۱۸۰,۰۰۰
قیمت ۱۲ ماهه۴۵,۰۰۰۸۰,۰۰۰۱۵۰,۰۰۰۲۲۰,۰۰۰۳۶۰,۰۰۰
خریدسفارش آنلاینسفارش آنلاینسفارش آنلاینسفارش آنلاینسفارش آنلاین

 

سوالات متداول فضای میزبانی

فضای میزبانی وبسایت چیست؟۱۳۹۷-۸-۲۳ ۲۰:۱۴:۱۹ +۰۳:۳۰

فضای میزبانی وبسایت بخشی از هارد سرور میزبان است که فایل‌های وبسایت شما اعم از اسناد، تصاویر، ویدیوها و … بر روی آن نگهداری می‌شود.

چه مقدار فضای میزبانی برای من لازم است؟۱۳۹۷-۸-۲۳ ۲۰:۱۴:۱۸ +۰۳:۳۰

پاسخ این سوال کاملاً وابسته به میزان استفاده و نوع کاربری شماست. در حالت کلی می‌توان گفت فضای میزبانی وبسایت شما باید از مجموع حجم فایل‌ها بیشتر باشد زیر مقداری از این فضا برای نگهداری ایمیل‌های تحت دامنه اختصاصی شما مصرف خواهد شد.

آیا فضا میزبانی وبسایت قابل ارتقاء است؟۱۳۹۷-۸-۲۳ ۲۰:۱۴:۱۸ +۰۳:۳۰

بله. کلیه مشتریان گرامی گروه برنامه‌نویسی چیا می‌توانند پس از خرید اولیه، در هر ساعتی از روز اقدام به ارتقاء پلن میزبانی وبسایت خود نمایند. سیستم به صورت خودکار اختلاف هزینه مربوطه را محاسبه و برای شما فاکتور صادر می‌کند.

ترافیک یا پهنای باند ماهیانه چیست؟۱۳۹۷-۸-۲۳ ۲۰:۱۴:۱۸ +۰۳:۳۰

پهنای باند ماهیانه یا ترافیک ماهیانه، حجم اطلاعاتی است که به صورت ماهیانه می‌تواند در سایت شما رد و بدل شود. به عنوان مثال اگر یک فایل ۲۰ مگابایتی شما در هر ماه ۱۰۰ بار توسط مخاطبین بارگذاری شود، ۲۰*۱۰۰ یعنی ۲۰۰۰ مگابایت از ترافیک ماهیانه شما مصرف شده است.

وب‌سرور چیست؟۱۳۹۷-۸-۲۳ ۲۰:۱۴:۱۸ +۰۳:۳۰

وب‌سرور یا کارساز وب نرم‌افزاری است که بر روی سرور میزبان وبسایت شما نصب می‌شود و وظیفه پاسخگویی به درخواست‌های مرورگر و ارسال صفحات درخواستی را بر عهده دارد. فضای میزبانی وبسایت گروه برنامه‌نویسی چیا از وب سرور گرانقیمت لایت اسپید (Litespeed) استفاده می‌کند.

کنترل پنل فضای میزبانی چیست؟۱۳۹۷-۸-۲۳ ۲۰:۱۴:۱۷ +۰۳:۳۰

کنترل پنل هاست در واقع یک نرم‌افزار مدیریت قابلیت‌های هاست می‌باشد که به دارنده هاست امکان دسترسی و مدیریت تمامی امکانات هاست خودش را در محیطی امن می‌دهد. برخی از این قابلیت‌ها شامل امکان ارسال فایل، مدیریت ایمیل‌ها، طراحی و تغییر صفحات وب و نیز نصب نرم‌افزارهای تحت وب می‌شود. فضای میزبانی وبسایت گروه برنامه‌نویسی چیا از کنترل پنل گرانقیمت سی‌پنل (cPanel) بهره می‌گیرد.

چگونه به کنترل پنل فضای میزبانی وارد شوم؟۱۳۹۷-۸-۲۳ ۲۰:۳۹:۳۳ +۰۳:۳۰

پس از خرید سرویس و تنظیم شدن دامنه اختصاصی شما، از آدرس yourdomain.com/cpanel می‌توانید کنترل پنل فضای میزبانی وبسایت خود را مشاهده نمایید. به جای عبارت yourdomain.com می‌بایست دامنه اختصاصی خود را وارد نمایید.

آدرس ایمیل تحت دامنه وبسایت چیست؟۱۳۹۷-۸-۲۳ ۲۰:۳۹:۳۳ +۰۳:۳۰

آدرس ایمیل تحت دامنه وبسایت به آدرس ایمیلی گفته می‌شود که مختوم به دامنه وبسایت شماست. به عنوان مثال اگر شما دامنه yourdomain.com را خریداری کرده باشید، آدرس ایمیل اختصاصی شما به عبارت yourdomain.com@ ختم می‌شود مانند info@yourdomain.com

چگونه ایمیل‌های اختصاصی دامنه‌ام را مشاهده کنم؟۱۳۹۷-۸-۲۳ ۲۰:۳۹:۳۳ +۰۳:۳۰

پس از خرید سرویس و تنظیم شدن دامنه اختصاصی شما، از آدرس yourdomain.com/webmail می‌توانید به قسمت ایمیل‌های اختصاصی خود وارد شوید. به جای عبارت yourdomain.com می‌بایست دامنه اختصاصی خود را وارد نمایید. علاوه بر این با استفاده از آموزش‌های موجود در بخش پرتال مشتریان گروه برنامه‌نویسی چیا، می‌توانید محتویات ایمیل‌های اختصاصی خود را بر روی جیمیل، هاتمیل، یاهو و … نیز مشاهده نمایید.