درباره گروه برنامه‌نویسی چیا

شرکت برنامه‌نویسان جوان چیا (مسئولیت محدود)

درباره گروه۱۳۹۷-۸-۲۵ ۱۹:۴۵:۴۳ +۰۳:۳۰

گروه برنامه‌نویسی چیا، فعالیت خود را در زمینه خدمات انفورماتیک و برنامه‌نویسی از ابتدای تابستان سال ۱۳۹۳ آغاز نموده و با هدف کسب رضایت‌مندی حداکثری مشتریان، تمام تلاش خود را در این زمینه متمرکز کرده است. این گروه در ابتدا و به مدت ۳ سال به عنوان زیر مجموعه‌ای از شرکت نوآوران افق دانش (مسئولیت محدود) اقدام به فعالیت نمود و سپس با توسعه خدمات و محصولات خود، از سال ۱۳۹۶ به عنوان یک شرکت مستقل تحت عنوان برنامه‌نویسان جوان چیا (مسئولیت محدود) به شماره ثبت ۲۰۷۴۱، ارائه خدمات خود به کاربران وب فارسی را ادامه می‌دهد.

موضوعات فعالیت شرکت بر‌نامه‌نویسان جوان چیا بر اساس آگهی روزنامه رسمی شرکت عبارتند از: مربوط به تجارت الکترونیک، ارائه و پشتیبانی خدمات میزبانی وب (هاست)، ارائه و پشتیبانی سرور مجازی و اختصاصی، طراحی و توسعه پرتال و وبسایت‌های سفارش مشتری، تولید و ارائه نرم‌افزارهای رایانه‌ای و برنامه‌های تحت وب، تولید و ارائه دستگاه‌های جانبی، تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری، ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری تولید داخل، بومی‌سازی نرم‌افزارهای خارجی، شرکت در مزایدات و مناقصات دولتی و خصوصی، اخذ و اعطای نمایندگی از شرکت‌های داخلی و خارجی درصورت لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط.

عمده فعالیت‌های گروه چیا معطوف به خدمات طراحی و برنامه‌نویسی وبسایت‌های شخصی، شرکتی، تجاری، فروشگاهی و نیز ارائه خدمات هاست میزبانی وبسایت از دیتاسنترهای معتبر دنیاست. در حال حاضر بخشی از توان گروه در راستای بومی‌سازی محصولات خارجی جهت مقابله با تحریم‌ها و تسهیل امور کاربران فارسی زبان در استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوایی همچون وردپرس و یا سیستم مدیریت مشتریان WHMCS تخصیص یافته است.

با توجه به بهره‌گیری شرکت برنامه‌نویسان چیا از نیروهای متخصص و تحصیل کرده که در زمینه‌های علمی نیز دارای مدارج بالا هستند، امیدواریم که در آینده بتوانیم سرویس‌های مرتبط با شبیه‌سازی سیستم‌‌های مولکولی و بیو انفورماتیک را نیز به صورت هدفمند و تسهیل شده، برای قشر دانشگاهی کشور فراهم نماییم.

رضا قلعه‌خانی
رضا قلعه‌خانی
دکترای شیمی کاربردی
شایان ملک‌حسینی
شایان ملک‌حسینی
کارشناس مهندسی برق قدرت
پوریا گنجی
پوریا گنجی
کارشناس ارشد شیمی کاربردی
فرشاد قلعه‌خانی
فرشاد قلعه‌خانی
کارشناس ارشد بیوسیستماتیک