گروه برنامه‌نویسی چیا، فعالیت خود را در زمینه خدمات انفورماتیک و برنامه‌نویسی از ابتدای تابستان سال ۱۳۹۳ آغاز نموده و با هدف کسب رضایت‌مندی حداکثری مشتریان، تمام تلاش خود را در این زمینه متمرکز کرده است.

موضوعات فعالیت گروه برنامه‌نویسی چیا بر اساس تصمیمات گروه عبارتند از ارائه و پشتیبانی خدمات میزبانی وب (هاست)، ارائه و پشتیبانی سرور مجازی و اختصاصی، طراحی و توسعه پرتال و وبسایت‌های سفارش مشتری، تولید و ارائه نرم‌افزارهای تحت وب، تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری، بومی‌سازی نرم‌افزارهای خارجی، اخذ و اعطای نمایندگی از شرکت‌های داخلی و خارجی.

عمده فعالیت‌های گروه چیا معطوف به خدمات طراحی و برنامه‌نویسی وبسایت‌های شخصی، شرکتی، تجاری، فروشگاهی و نیز ارائه خدمات هاست میزبانی وبسایت از دیتاسنترهای معتبر دنیاست. در حال حاضر بخشی از توان گروه در راستای بومی‌سازی محصولات خارجی جهت مقابله با تحریم‌ها و تسهیل امور کاربران فارسی زبان در استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوایی همچون وردپرس و یا سیستم مدیریت مشتریان WHMCS تخصیص یافته است.

با توجه به بهره‌گیری گروه برنامه‌نویسی چیا از نیروهای متخصص و تحصیل کرده که در زمینه‌های علمی نیز دارای مدارج بالا هستند، امیدواریم که در آینده بتوانیم سرویس‌های مرتبط با شبیه‌سازی سیستم‌‌های مولکولی و بیو انفورماتیک را نیز به صورت هدفمند و تسهیل شده، برای قشر دانشگاهی کشور فراهم نماییم.

رضا قلعه‌خانی
رضا قلعه‌خانی
کارشناس شیمی کاربری
شایان ملک‌حسینی
شایان ملک‌حسینی
کارشناس برق قدرت
مریم صدقی
مریم صدقی
کارشناس ارشد برق الکترونیک
فرشاد قلعه‌خانی
فرشاد قلعه‌خانی
کارشناس ارشد بیوسیستماتیک