رویه ثبت سفارش ۱۳۹۷-۲-۲۱ ۱۵:۴۳:۳۳ +۰۴:۳۰

رویه ثبت سفارش

ارسال درخواست

شما می توانید از انتهای صفحه درخواست مشاوره جهت طراحی وبسایت خود را برای ما ارسال کنید.

تماس تلفنی کارشناسان فروش با شما

کارشناسان فروش بعد از مشاهدۀ درخواست، جهت راهنمایی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت و اقدام به بررسی و تحلیل نیازهای شما خواهند نمود.

دریافت نمای کلی طرح از شما

کارشناسان چیا از شما مواردی نظیر هدف از راه اندازی وبسایت، مخاطبان وب سایت، نحوه رشد و توسعه وب سایت، تحلیل محتوای اولیه، ساختار اصلی وبسایت، منوها و صفحات وبسایت، ماژولهای مورد استفاده و … را خواهند پرسید.

ایجاد سفارش در پرتال مشتریان چیا

بعد از صحبت تلفنی و جمع بندی نیازهای شما، سفارش مرتبط در پرتال کاربریتان ایجاد خواهد شد.

عقد قرارداد

در فرم قرارداد که به امضای دو طرف خواهد رسید تمامی وظایف ما و شما با رعایت تمامی مسائل حقوقی و تاریخ دقیق شروع و پایان پروژه مشخص خواهد شد.

واریز پیش پرداخت

هنگام عقد قرارداد ۵۰% از مبلغ کل قرارداد به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود که می توانید فاکتور پیش پرداخت را از طریق پرتال مشتریان چیا و یا واریز به شماره حسابهای گروه، پرداخت نمایید.

طراحی روز شمار افتتاح وبسایت

بعد از عقد قرارداد و در صورت تمایلِ شما، روز شمار افتتاح وبسایت روی صفحه اصلی وبسایت قرار خواهد گرفت که در آن زمان باقیمانده تا افتتاح وبسایت مشخص می شود.

کدنویسی و نصب ماژولها و پلاگینها

کدنویسی وبسایت شما و نصب ماژولها و پلاگینهای لازم برای اهداف شما مطابق با استانداردها و موارد ذکر شده در قرارداد، انجام می شود.

کنترل کیفیت سرعت وبسایت

در صورتی که بسته خریداری شده شما شامل خدمات بهینه سازی باشد، سرعت بارگزاری وبسایت با استفاده از سامانه GTMetrix بررسی خواهد شد و مطابق با استانداردهای روز تا حد امکان بهینه می شود.

کنترل کیفیت قالب وبسایت

در صورتی که بسته خریداری شده شما شامل خدمات قالب واکنشگرا (responsive) باشد، نحوه نمایش وبسایت در مرورگرها و گجتهای مختلف با رزولوشنهای مختلف بررسی می شود تا مطابق با قالب گرافیکی باشد.

کنترل کیفیت کدها و استانداردها

در صورتی که بسته خریداری شده شما شامل خدمات سئو (SEO) باشد، کدهای وبسایت شما با W3C HTML5 Validator بررسی شده و چناچه خطایی مشاهده شود، برطرف می گردد.

کنترل کیفیت عملکرد وبسایت

یکی از کارشناسان که در طول طراحی درگیر پروژه شما نبوده است به صورت کاربرِ عادی وبسایت را بررسی می کند تا راحتی کار با وبسایت و عملکرد آن بررسی شود.

بارگزاری و نمایش وبسایت به صورت خصوصی

وبسایت قبل از ارائه و بازگشایی برای عموم، جهت مشاهده و بررسی اولیه به صورت خصوصی (روی سرور نمایشی) بارگزاری می شود تا اصلاحات و تغییرات نهایی را اعلام کنید.

رفع ایرادات نهایی وبسایت

تغییرات و اصلاحات نهایی مطابق با سلیقه و درخواست شما اعمال خواهد شد.

تسویه حساب، انتشار و آغاز پشتیبانی

بعد از بررسی عملکرد وبسایت و قبل از انتشار پروژه، ۵۰% از مبلغ باقیمانده پروژه دریافت خواهد شد.

جلسه آموزش مدیریت وبسایت

در صورتی که بسته پشتیبانی شما از آموزش حضوری اولیه برخوردار باشد، یکی از کارشناسان گروه برنامه نویسی چیا در محل انتخابی شما حاضر شده و اقدام به آموزش حضوری می نماید.